gumboro.com.tr hakkında

Sponsor

MSD Hayvan Sağliği araştırma ve geliştirme, aşılar dahil veteriner ürünlerinin üretim ve geliştirilmesi, anti-enfektifler, anti-paraziterler, yem katkıları ve farmasötikler üzerine yoğunlaşmıştır.

MSD Hayvan Sağliği 58 den fazla ülkede varolan, kanatlı aşıları alanında dünya çapında lider olan bir firmadır. Yaygın Nobilis kümes hayvanları aşılarına dünyanın en büyük kanatlı hayvan üreten alanlarında başarılı şekilde kullanılan Gumboro hastalığı aşıları da dahildir.

Üstün kaliteli ürünleri konusunda MSD Hayvan Sağliği gurur duyar, ayrica bu ürünlerin gerekli teknik uzmanligini saglamak için ugrasir. Gumboro.com.tr gibi özel bilgi sitelerinin sponsorlugu, MSD Hayvan Sağliği’in Gumboro tecrübelirinin kanatli endüstrisinde ücretsiz olarak elde edilebilmesine katkilaridir.

Sisli Ayazaga Yolu No:3
Çelik Is Merkezi B Blok Kat:1
Ayazaga
34396 Istanbul

Iletisim :

Tel : 0 212 332 11 11
Fax : 0 212 332 11 17
e-Posta : Info.Turkey@intervet.com

www.msd-hayvan-sagligi.com

Içerigi gelistiren

Vetstream karşılaştırmalı, derlenmiş klinik bilgileri dünya çapındaki veteriner pazarına sağlayan lider kurumlar arasında yer alır.

Internette ve CD ROM’larda yayınlanan bilgilendirme servisimiz, veteriner hekimlere saniyeler içerisinde ulaşır ve sahadaki en güncel bilgilere ulaşmalarını sağlar. Sunulan konular veteriner hekimlerin ihtiyacı olan konuları elde etmelerini sağlamak için, multimedia formatında, metin, resimler, videolar ve sesli bölümler içerir.

Vetstream Ltd
Three Hills Farm
Bartlow
Cambridge
CB1 6EN
UK
www.vetstream.com

Vetstream